✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$3,612.00
Round Pave Franco Chain Bracelet in 14k Yellow Gold (3.15 mm)—
$3,612.00
The Story
This item will be shipped on next business day!
Round pave franco chain bracelet crafted in 14k yellow gold measuring 3.1 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Franco |
| Chain Type: | Franco |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.12 in |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
Round pave franco chain bracelet crafted in 14k yellow gold measuring 3.1 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Franco |
| Chain Type: | Franco |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.12 in |























