✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$77.35
Original: $221.00
-65%Oniss Women's Prima Collection—
$221.00
$77.35The Story
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Blue dial, Quartz movement, Scatch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 16mm |
| Brand Name: | Oniss |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Deployment |
| Collection: | Prima Collection |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Blue |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 33mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose gold |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Blue dial, Quartz movement, Scatch resistant mineral, Water resistant up to 5 ATM - 50 meters - 165 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 16mm |
| Brand Name: | Oniss |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Deployment |
| Collection: | Prima Collection |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Blue |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 33mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose gold |
| Water Resistance: | 5 ATM - 50 meters - 165 feet |
























