✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$32.90
Original: $94.00
-65%Obaku Women's Figen—
$94.00
$32.90The Story
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Mother of pearl dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 14mm |
| Brand Name: | Obaku |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Figen |
| Country of Origin: | Denmark |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Mother of pearl |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 34mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Description
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Mother of pearl dial, Quartz movement, Scratch resistant mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 14mm |
| Brand Name: | Obaku |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Figen |
| Country of Origin: | Denmark |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Mother of pearl |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 34mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
























