✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$119.00
Obaku Women's Denmark—
$119.00
The Story
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Rose gold dial, Quartz movement, Scratch resistant up to mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 12mm |
| Brand Name: | Obaku |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Denmark |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Rose gold |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 27mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose Gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, Rose gold dial, Quartz movement, Scratch resistant up to mineral, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 12mm |
| Brand Name: | Obaku |
| Case Shape: | Round |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Denmark |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Mineral |
| Dial: | Rose gold |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 27mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose Gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
























