✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$48.65
Original: $139.00
-65%Obaku Women's Brilliant—
$139.00
$48.65The Story
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, White dial, Quartz movement, Scratch resistant sapphire, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Obaku |
| Case Shape: | Octagon |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Brilliant |
| Country of Origin: | Denmark |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | White |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 32mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
Description
Stainless steel case, Stainless steel bracelet, White dial, Quartz movement, Scratch resistant sapphire, Water resistant up to 3 ATM - 30 meters - 100 feet
Specifications:
Specifications:
| Bracelet Length (in inches): | 7 |
| Bracelet Measurement: | 20mm |
| Brand Name: | Obaku |
| Case Shape: | Octagon |
| Clasp: | Jewelry |
| Collection: | Brilliant |
| Country of Origin: | Denmark |
| Crown: | Push/pull |
| Crystal: | Sapphire |
| Dial: | White |
| Gender: | Women |
| Measurement: | 32mm |
| Movement: | Quartz |
| Strap or Bracelet: | Bracelet |
| Strap or Bracelet Color: | Rose gold |
| Water Resistance: | 3 ATM - 30 meters - 100 feet |
























