✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$132.30
Original: $378.00
-65%Lite Rope Chain Bracelet in 10k Yellow Gold (2.50 mm)—
$378.00
$132.30The Story
This item will be shipped on next business day!
Lite rope chain bracelet crafted in 10k yellow gold measuring 2.5 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Rope |
| Width: | 0.10 in |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
Lite rope chain bracelet crafted in 10k yellow gold measuring 2.5 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Rope |
| Width: | 0.10 in |























