✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$228.55
Original: $653.00
-65%Imperial Herringbone Bracelet in 10k Yellow Gold (3.80 mm)—
$653.00
$228.55The Story
This item will be shipped on next business day!
Imperial herringbone bracelet crafted in 10k yellow gold measuring 3.8 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Herringbone |
| Chain Type: | Herringbone |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Herringbone |
| Width: | 0.15 in |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
Imperial herringbone bracelet crafted in 10k yellow gold measuring 3.8 millimeters in width. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Herringbone |
| Chain Type: | Herringbone |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Herringbone |
| Width: | 0.15 in |























