Original: $4,554.00
-65%$4,554.00
$1,593.90The Story
This item will be shipped on next business day!
Ice barrel link chain crafted in 14k rose gold measuring 3.10 millimeters in width. Available in lengths 16 inches, 18 inches, 20 inches and 22 inches.Specifications:
| Adjustable Size: | Other |
| Chain Type: | Other |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Ice |
| Width: | 3.10 mm |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
Ice barrel link chain crafted in 14k rose gold measuring 3.10 millimeters in width. Available in lengths 16 inches, 18 inches, 20 inches and 22 inches.Specifications:
| Adjustable Size: | Other |
| Chain Type: | Other |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Ice |
| Width: | 3.10 mm |
























