✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$85.40
Original: $244.00
-65%Extendable Cable Chain in 10k Yellow Gold (0.87 mm)—
$244.00
$85.40The Story
This item will be shipped on next business day!
Extendable cable chain crafted in 10k yellow gold measuring 0.87 millimeters in width. Extendable 16 to 18 inches in length and secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.03 in |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
Extendable cable chain crafted in 10k yellow gold measuring 0.87 millimeters in width. Extendable 16 to 18 inches in length and secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.03 in |























