✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$248.85
Original: $711.00
-65%Extendable Bead Chain in 14k White Gold (1.00 mm)—
$711.00
$248.85The Story
This item will be shipped on next business day!
Extendable bead chain crafted in 14k white gold measuring 1.00 millimeters in width. Extendable 16 to 18 inches in length and secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Bead |
| Chain Type: | Bead |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Bead |
| Width: | 0.04 in |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
Extendable bead chain crafted in 14k white gold measuring 1.00 millimeters in width. Extendable 16 to 18 inches in length and secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Bead |
| Chain Type: | Bead |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Bead |
| Width: | 0.04 in |























