✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$85.75
Original: $245.00
-65%Double Extendable Piatto Chain in 10k Yellow Gold (1.30 mm)—
$245.00
$85.75The Story
This item will be shipped on next business day!
Double extendable piatto chain crafted in 10k yellow gold measuring 1.3 millimeters in width. Extendable 16 to 18 inches in length and secured with a spring ring clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.05 in |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
Double extendable piatto chain crafted in 10k yellow gold measuring 1.3 millimeters in width. Extendable 16 to 18 inches in length and secured with a spring ring clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 0.05 in |























