✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$247.10
Original: $706.00
-65%Double Extendable Bead Chain in 14k Yellow Gold (1.00 mm)—
$706.00
$247.10The Story
This item will be shipped on next business day!
Double extendable bead chain crafted in 14k yellow gold measuring 1.00 millimeters in width. Extendable 16 to 18 inches in length and secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Bead |
| Chain Type: | Bead |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 1.00 mm |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
Double extendable bead chain crafted in 14k yellow gold measuring 1.00 millimeters in width. Extendable 16 to 18 inches in length and secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Bead |
| Chain Type: | Bead |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable |
| Width: | 1.00 mm |























