✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$161.00
Original: $460.00
-65%Adjustable Cable Chain in 14k Rose Gold (0.97 mm)—
$460.00
$161.00The Story
This item will be shipped on next business day!
Adjustable cable chain crafted in 14k rose gold measuring 0.97 millimeters in width. The 18 inches can also be worn as a 16 inches and 17 inches. Chain is secured with a spring ring clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Adjustable Cable |
| Width: | 0.04 in |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
Adjustable cable chain crafted in 14k rose gold measuring 0.97 millimeters in width. The 18 inches can also be worn as a 16 inches and 17 inches. Chain is secured with a spring ring clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Adjustable Cable |
| Width: | 0.04 in |























