✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Select Size
Select MetalName
From $1,203.30
Original: $3,438.00
-65%18k Yellow Gold Franco Chain (1.60 mm)—
$3,438.00
$1,203.30The Story
This item will be shipped on next business day!
This franco chain comes in 18k yellow gold and has a width of 1.60 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Franco |
| Chain Type: | Franco |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Franco |
| Width: | 0.06 in |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
This franco chain comes in 18k yellow gold and has a width of 1.60 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Franco |
| Chain Type: | Franco |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 18K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Franco |
| Width: | 0.06 in |
























