
Original: $1,472.00
-65%$1,472.00
$515.20The Story
This item will be shipped on next business day!
A 14k yellow gold bracelet featuring a geometric circle design, accented with turquoise, showcasing a pear-shaped lobster clasp. Bracelet is 7 1/4 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 5.00 mm |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
A 14k yellow gold bracelet featuring a geometric circle design, accented with turquoise, showcasing a pear-shaped lobster clasp. Bracelet is 7 1/4 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 5.00 mm |























