Original: $5,756.00
-65%$5,756.00
$2,014.60The Story
This item will be shipped on next business day!
14k yellow gold Tubogas bracelet with a stylish curved design and a secure box figure 8 clasp. Bracelet is 7 1/4 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 9.00 mm |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
14k yellow gold Tubogas bracelet with a stylish curved design and a secure box figure 8 clasp. Bracelet is 7 1/4 inches long.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 9.00 mm |
























