✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$974.05
Original: $2,783.00
-65%14k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Bracelet (5.00 mm)—
$2,783.00
$974.05The Story
This item will be shipped on next business day!
This semi solid Miami Cuban bracelet comes in 14k yellow gold and has a width of 5.0 millimeters. Secured with a box clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.20 in |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
This semi solid Miami Cuban bracelet comes in 14k yellow gold and has a width of 5.0 millimeters. Secured with a box clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.20 in |























