Original: $6,845.00
-65%$6,845.00
$2,395.75The Story
This item will be shipped on next business day!
A 14k yellow gold necklace with rolo links, adorned with a charming heart tag, perfect for adding elegance to any outfit and closes with a lobster clasp. Measuring at an 18 inches length.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| Heart Width: | 19.10 mm |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 19.10 mm |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
A 14k yellow gold necklace with rolo links, adorned with a charming heart tag, perfect for adding elegance to any outfit and closes with a lobster clasp. Measuring at an 18 inches length.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| Heart Width: | 19.10 mm |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 19.10 mm |
























