Original: $3,320.00
-65%$3,320.00
$1,162.00The Story
This item will be shipped on next business day!
This Rib Link bracelet is beautifully crafted in 14k yellow gold with a high polish finish and closes with a box clasp. Measuring at an 7 inches length.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Link |
| Width: | 0.28 in |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
This Rib Link bracelet is beautifully crafted in 14k yellow gold with a high polish finish and closes with a box clasp. Measuring at an 7 inches length.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Link |
| Width: | 0.28 in |
























