✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Select Size
Select MetalName
From $180.95
Original: $517.00
-65%14k Yellow Gold Oval Mirror Chain (2.20 mm)—
$517.00
$180.95The Story
This item will be shipped on next business day!
Crafted in glistening 14k yellow gold, this chain showcases a oval mirror design measuring 2.2 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.09 in |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
Crafted in glistening 14k yellow gold, this chain showcases a oval mirror design measuring 2.2 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.09 in |
























