✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Select Size
Select MetalName
From $1,008.70
Original: $2,882.00
-65%14k Yellow Gold Lumina Pendant Chain (1.70 mm)—
$2,882.00
$1,008.70The Story
This item will be shipped on next business day!
This lumina pendant chain comes in 14k yellow gold and has a width of 1.70 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Lumina |
| Chain Type: | Lumina |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Lumina |
| Width: | 0.08 in |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
This lumina pendant chain comes in 14k yellow gold and has a width of 1.70 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Lumina |
| Chain Type: | Lumina |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Lumina |
| Width: | 0.08 in |























