✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$1,611.00
14k Yellow Gold Lite Anchor Chain (3.00 mm)—
$1,611.00
The Story
This item will be shipped on next business day!
14k Yellow Gold 3mm Polished Lite Anchor Chain with Lobster Clasp. Available in 18 inches.Specifications:
| Adjustable Size: | Anchor |
| Chain Type: | Anchor |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 3.00 mm |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
14k Yellow Gold 3mm Polished Lite Anchor Chain with Lobster Clasp. Available in 18 inches.Specifications:
| Adjustable Size: | Anchor |
| Chain Type: | Anchor |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 3.00 mm |
























