✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$398.30
Original: $1,138.00
-65%14k Yellow Gold French Cable Chain (1.30 mm)—
$1,138.00
$398.30The Story
This item will be shipped on next business day!
14k Yellow Gold 1.3mm French Cable Chain with Lobster Clasp. Available in 18 inches.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable Fancy |
| Width: | 1.30 mm |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
14k Yellow Gold 1.3mm French Cable Chain with Lobster Clasp. Available in 18 inches.Specifications:
| Adjustable Size: | Cable |
| Chain Type: | Cable |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Cable Fancy |
| Width: | 1.30 mm |
























