
Original: $4,189.00
-65%$4,189.00
$1,466.15The Story
This item will be shipped on next business day!
An exquisite 14k yellow gold paperclip gem link bracelet, highlighting a blend of gold and black onyx links in a contemporary style. Bracelet is 7 1/2 inches long and secured with lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 7.00 mm |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
An exquisite 14k yellow gold paperclip gem link bracelet, highlighting a blend of gold and black onyx links in a contemporary style. Bracelet is 7 1/2 inches long and secured with lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 7.00 mm |























