✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$419.65
Original: $1,199.00
-65%14k Yellow Gold Bead Bracelet (4.00 mm)—
$1,199.00
$419.65The Story
This item will be shipped on next business day!
This 4mm Polished Bead bracelet is beautifully crafted in 14k yellow gold with a high polish finish and closes with a lobster clasp. Measuring 8 inches in length.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Link |
| Width: | 0.16 in |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
This 4mm Polished Bead bracelet is beautifully crafted in 14k yellow gold with a high polish finish and closes with a lobster clasp. Measuring 8 inches in length.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy Link |
| Width: | 0.16 in |
























