✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$646.45
Original: $1,847.00
-65%14k Yellow Gold 7 1/4 inch Elongated Alternating Mariner Link Bracelet (7.40 mm)—
$1,847.00
$646.45The Story
This item will be shipped on next business day!
Delicate links of 14k yellow gold elongated alternating mariner link bracelet. Bracelet is 7 1/4 inches long and closes with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.29 in |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
Delicate links of 14k yellow gold elongated alternating mariner link bracelet. Bracelet is 7 1/4 inches long and closes with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Fancy |
| Width: | 0.29 in |























