✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$172.55
Original: $493.00
-65%14k White Gold Round Wheat Chain (0.60 mm)—
$493.00
$172.55The Story
This item will be shipped on next business day!
This round wheat chain comes in 14k white gold and has a width of 0.60 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Wheat |
| Chain Type: | Wheat |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Wheat |
| Width: | 0.03 in |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
This round wheat chain comes in 14k white gold and has a width of 0.60 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Wheat |
| Chain Type: | Wheat |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Wheat |
| Width: | 0.03 in |
























