✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$191.80
Original: $548.00
-65%10k Yellow Gold Singapore Anklet 2.2mm—
$548.00
$191.80The Story
This item will be shipped on next business day!
Crafted in glistening 10k yellow gold, this Singapore anklet has a width of 2.2 millimeters and is secured with a spring ring clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Singapore |
| Chain Type: | Singapore |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Singapore |
| Width: | 0.09 in |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
Crafted in glistening 10k yellow gold, this Singapore anklet has a width of 2.2 millimeters and is secured with a spring ring clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Singapore |
| Chain Type: | Singapore |
| Clasp: | Spring Ring |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Singapore |
| Width: | 0.09 in |
























