✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

$5,860.00
10k Yellow Gold Semi Solid Miami Cuban Bracelet (10.70 mm)—
$5,860.00
The Story
This item will be shipped on next business day!
This semi solid Miami Cuban bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 10.7 millimeters. Secured with a box clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.42 in |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
This semi solid Miami Cuban bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 10.7 millimeters. Secured with a box clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Link |
| Chain Type: | Link |
| Clasp: | Box Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Miami Cuban |
| Width: | 0.42 in |























