✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
$367.15
Original: $1,049.00
-65%10k Yellow Gold Lite Curb Bracelet (6.20 mm)—
$1,049.00
$367.15The Story
This item will be shipped on next business day!
This lite curb bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 6.2 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Curb |
| Chain Type: | Curb |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Curb |
| Width: | 6.20 mm |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
This lite curb bracelet comes in 10k yellow gold and has a width of 6.2 millimeters. Secured with a lobster clasp.Specifications:
| Adjustable Size: | Curb |
| Chain Type: | Curb |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Curb |
| Width: | 6.20 mm |
























