✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Select Size
Select MetalName
From $114.45
Original: $327.00
-65%10k Yellow Gold Light Rope Chain (1.50 mm)—
$327.00
$114.45The Story
This item will be shipped on next business day!
This light rope chain comes in 10k yellow gold and has a width of 1.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.06 in |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
This light rope chain comes in 10k yellow gold and has a width of 1.5 millimeters.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 10K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.06 in |
























