✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

Select Size
Select MetalName
From $1,210.30
Original: $3,458.00
-65%10K Yellow Gold Hollow Diamond Cut Rope Chain (5.00 mm)—
$3,458.00
$1,210.30The Story
This item will be shipped on next business day!
This hollow diamond cut rope chain comes in 10K yellow gold and has a width of 5.00mm.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.18 in |

Details & Craftsmanship
Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
Description
This item will be shipped on next business day!
This hollow diamond cut rope chain comes in 10K yellow gold and has a width of 5.00mm.Specifications:
| Adjustable Size: | Rope |
| Chain Type: | Rope |
| Clasp: | Lobster Clasp |
| LineItemType: | Gold |
| MetalContent: | 14K |
| RhodiumPolish: | No |
| StyleName: | Rope |
| Width: | 0.18 in |























